amerikauzmanıteslim13

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için haftaiçi 09.00-18.00 arası ofis,

haftasonu ve tatillerde tüm gün cep telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

AMERİKA UZMANI’NIN HİKAYESİ

 

Amerika vizesinin her türü; başvuranlar için ulaşılması zor, başvuru süreci karmaşık ve içinde mülakatın da bulunduğu bir sınav gibi görünmekte. Her geçen gün daha da zorlaşan Amerika vize süreci, yanlış başvurular ve tecrübesiz ellerde daha da zorlaşmakta. Amerikauzmani.com verdiği hizmetin doğruluğu ve kalitesiyle bu algıyı değiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefi gerçekleştirmek için Amerikauzmani.com’u kuran Gökçe Taşkıran, TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra, üniversite öğrenimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamış ve sonrasında yine aynı bölümde yüksek lisans derecesini almıştır.

Amerikauzmani.com’u hayata geçirmesine olanak sağlayan tecrübe, takip eden 15 yılını geçirdiği, takım lideri konumuna yükseldiği ve her tür ABD vizesi konusunda geniş bilgi birikimi edindiği ABD Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü olmuştur.

Gökçe Taşkıran aynı zamanda yeminli tercümanlık yetkisine sahip olup, Meridyen Tercüme şirketinin de sahibidir.

Gerek ABD turist vizesi, gerek göçmenlik (greencard), gerekse vatandaşlık konularında geniş hizmet yelpazesi sunan, tecrübesi ve pratikliği ile işinizi kolaylaştıracak kuruluşumuz Ankara merkezli olup, tüm Türkiye’ye ve mevcut ABD Vize kanunları çerçevesinde İran’a da hizmet vermektedir.

Amerikauzmani.com olarak hedefimiz, doğru, hızlı ve sonuç odaklı bir ABD vize danışmanlık hizmeti sağlamaktır. Gelin Amerika vizeniz için süreci kolaylaştıralım, randevudan son aşamaya kadar danışmanlığınızı yapalım ve size sadece uçağa binip gitmek kalsın.

Amerika yolunda emin ellerde olun…

Hemen yazın
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba Amerika vizenizi hemen almak ister misiniz?
Call Now Button