GREENCARD ÇEKİLİŞİ

DV LOTTERY – GREENCARD ÇEKİLİŞİ – AMERİKA’YA ÇEKİLİŞ İLE GÖÇMENLİK

En popüler, en çok sorulan ve en çok suistimal edilen göçmen vize başvurusu. Program dahilindeki ülkelere her yıl 50.000 vize sağlayan çekiliş, Green Card almanın en kolay ve tamamen şansa bağlı tek yoludur.

Çekilişe katılmak resmi Amerikan sitesi üzerinden ÜCRETSİZDİR. Ancak, başvuru yalnızca İngilizce olarak yapılmaktadır, bilgilerin hepsinin %100 doğru olması gerekmektedir. En ufak bir hatanız veya yükleyeceğiniz yanlış bir resim diskalifiye olmanıza neden olacaktır. 

Programa katılım şartları temel olarak:

  • Başvuru yaptığınız ülkede doğmuş olmak (veya eşinizin doğmuş olması),
  • Gerekli görülen meslek tecrübesine veya eğitim derecesine (en az lise) sahip olmaktır.

Birden fazla başvuru yapılamaz. Ancak aynı aileden herkes şansını deneyebilir. Eşler ve 21 yaşın altındaki çocuklar vize ama hakkına sahiptir.

Başvurular Ekim ayında başvurular başlar ve Mayıs ayında sonuçlar açıklanır.

Bizim verdiğimiz hizmet temel olarak:

  • Doğru başvuru yapmak,
  • Kazananlara danışmanlık yapmak ve dosyalarını hazırlamaktan ibarettir.

Şu anda vereceğiniz bilgiler ile 2019 programı için HEMEN BAŞVURABİLİR ve uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Bu seneki çekiliş (DV2021) programı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilir DV 2021 için , bize ulaşarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

*** EN ÇOK SUİSTİMAL EDİLEN VE PEK ÇOK ŞİRKETİN İŞİN İÇİNDE OLDUĞU ÇEKİLİŞ İÇİN LÜTFEN DİKKATLİ OLUNUZ. SİZİN DIŞINIZDA YAPILABİLECEK BASİT BİR HATA DİSKALİFİYE OLMANIZA NEDEN OLACAKTIR.

 

Hemen yazın
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba Amerika vizenizi hemen almak ister misiniz?
Call Now Button